Przelewy BlueCash

Czym jest System Płatności BlueCash?

System Płatności BlueCash działający w oparciu o zgodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego umożliwia wykonywanie międzybankowych przelewów ekspresowych. To nowe na rynku, całkowicie bezpieczne rozwiązanie, które zapewnia przelewy ekspresowe nawet w kilka sekund do ponad 80 banków.

Funkcję podmiotu prowadzącego System płatności BlueCash, a także izby rozliczeniowej i agenta rozrachunkowego pełni uznana na rynku firma Blue Media S.A.

Jak to działa?

W celu skorzystania z przelewu ekspresowego musisz tylko wybrać odpowiedni rodzaj przelewu w bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w … i podać dane odbiorcy. System w czasie rzeczywistym weryfikuje możliwość natychmiastowego dostarczenia pieniędzy na wskazane przez Ciebie konto. Po zatwierdzeniu przelewu pieniądze natychmiast pojawią się na rachunku odbiorcy. Potwierdzenie przelewu znajdziesz standardowo w historii transakcji.
Proste jak zrobienie zwykłego przelewu, szybkie jak nigdy dotąd.

Bezpieczeństwo

System płatności BlueCash to nowoczesna usługa opracowana i wdrożona w całości przez polską firmę. Bezpieczeństwo Twoich środków jest gwarantowane zarówno przez Twój bank, jak i operatora systemu, firmę Blue Media S.A.

Doświadczenie

Blue Media S.A. to jedna z największych firm IT w Polsce. Od 1999 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w dziedzinie płatności bezgotówkowych. Od 2011 r. na mocy decyzji Narodowego Banku Polskiego prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową dla banków, a od października 2013 decyzją Komisji Nadzoru Finansowego świadczy też usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej (nr wpisu w rejestrze dostawców usług płatniczych: IP17/2013).
Blue Media jest twórcą m.in. pierwszego w Polsce systemu do masowego wystawiania faktur elektronicznych oraz systemu umożliwiającego realizację doładowań telefonów pre-paid.

Blue Media to spółka wielokrotnie wyróżniana i nagradzana. Trzy razy z rzędu zajęła 1. miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast50 grupującym najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej. Dwukrotnie otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez redakcję Pulsu Biznesu oraz miano Najlepszego Pracodawcy w rankingu przygotowywanym przez Hewitt Associates.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-10 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1568
1 USD3.6476
1 CHF3.6600
1 GBP4.5876
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1.64
WIBOR 3M - średnia 1.70
WIBOR 3M 1.70
Redyskonto Weksli NBP 1.75
Referencyjna NBP 1.50
Lombardowa NBP 2.50
więcej