Zamiast w kasie wpłacaj w bankomacie

04-05-2022

Chcesz wpłacić nadmiar gotówki na swoje konto bez konieczności stania w kolejce do kasy? Skorzystaj z wpłatomatu. Tylko teraz wpłaty bez prowizji!

Informujemy, że od 5 maja do 31 grudnia 2022r. nie będzie naliczana opłata od wpłat we wpłatomatach własnych i Grupy BPS oraz we wpłatomatach Planet Cash.
 

Wpłatomaty – to proste w obsłudze urządzenia do dokonywania wpłat gotówki w złotówkach na rachunki prowadzone w Banku.


Wpłat gotówki można dokonać w wybranych bankomatach przy użyciu karty debetowej wydanej do rachunku. Podczas operacji wpłaty, środki pieniężne księgowane są automatycznie na rachunku Klienta do którego została wydana karta, tym samym są dostępne dla kolejnych dyspozycji Klienta, np. przelewów internetowych.
 

 Gdzie możesz skorzystać z wpłatomatów?


Wpłat gotówkowych można dokonywać w urządzeniach przy Oddziałach Banku w Końskich, Stąporkowie i Radoszycach oraz we wpłatomatach sieci Planet Cash oraz bankomatach Banków Spółdzielczych Grupy BPS posiadających tę usługę.
 


Korzyści dla klienta:

  • szybka wpłata środków na rachunek - brak kolejek,
  • błyskawiczne księgowanie środków na rachunku,
  • natychmiastowa możliwość korzystania z wpłaconych pieniędzy np. w bankowości internetowej lub innych bankomatach banku,


Wskazówki:

  • nie należy wkładać do wpłatomatu banknotów zniszczonych, pogiętych, posklejanych bądź mokrych,
  • wpłatomat przyjmuje do 200 banknotów jednorazowo,
  • wpłatomat przyjmuje takie nominały polskich banknotów jak 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł oraz 200 zł. Wpłatomat nie przyjmuje monet.


Jak korzystać z wpłatomatu?

  • W celu dokonania wpłaty należy włożyć kartę bankomatową do urządzenia, wprowadzić 4 cyfrowy PIN i umieść banknoty we wskazanym miejscu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami na ekranie.
  • Urządzenie automatycznie rozpoznaje nominały banknotów, liczy je i wyświetla odpowiednią informację, wtedy istnieje możliwość sprawdzenia czy suma wpłaty jest zgodna z wyliczeniami.
  • Po zatwierdzeniu informacji o zdeponowanych banknotach możesz zatwierdzić transakcję i zakończyć wpłatę na swoje konto osobiste/ konto firmowe lub kontynuować deponowanie kolejnej partii banknotów, zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Po zatwierdzeniu transakcji wpłacona kwota jest księgowana na Twoim koncie, a urządzenie wydaje potwierdzenie transakcji zawierające zestawienie wpłaconych banknotów.
Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Końskich, ul. Zamkowa 7, 26-200 Końskie, tel. 41 372 25 74, 41 372 35 06, 41 372 83 03 fax 41 372 82 61. NIP 658-00-03-750, REGON 000497727, KRS 0000100386.