Promocja Lokata Świąteczna

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania lokaty terminowej do 6,2% w stosunku rocznym, na termin do 12 miesięcy, w kwocie od 10 tys. zł do 500 tys. zł. Można otworzyć dowolną ilość lokat w ramach limitu

Dla posiadaczy czynnego na dzień 30.11.2022r. konta osobistego lub firmowego w BS w Końskich oprocentowanie zależy od zadeklarowanego terminu oszczędzania i wynosi (w stosunku rocznym):

  • dla lokaty 6-miesięcznej 5,7%
  • dla lokaty 12-miesięcznej 6,2%

Z lokaty mogą skorzystać obecni i nowi Klienci Banku. Osoby nie posiadające konta mogą skorzystać z oprocentowania obniżonego o 0,2%.

Otwarcie lokaty następuje w Oddziale Banku, natomiast wpłata środków na lokatę może nastąpić gotówkowo w kasie Banku lub bezgotówkowo z posiadanego konta osobistego albo przelewem z innego banku (w tym przypadku odsetki naliczane są od dnia wpływu środków, a termin zakończenia lokaty pozostaje bez zmian). Jeśli Klient zadeklaruje lokatę odnawialną, oprocentowanie na kolejne okresy będzie ustalone zgoddnie z obowiązującą na dzień odnowienia Tabelą oprocentowania.

Zapraszamy do Oddziałów Banku Spółdzielczego w Końskich. Promocja trwa do 31 stycznia 2023r.